دبستان هوشمند دخترانه مهرآیین


دبستان هوشمند دخترانه مهرآیین

مجموعه مدارس مهرآیین یکی از معتبرترین و موفق ترین مجموعه مدارس هوشمند در حوزه آموزش و پرورش در ایران می باشد که به پشتوانه ی بیش از 20 سال تجربه ی موفق  آموزشی  و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی ایران اقدام به تاسیس مدارس خود نمود، و در بهار سال 1390 اولین دبستان هوشمند و تمام الکترونیکی در استان گیلان منطبق با استاندارد مدارس بین المللی را افتتاح نمود. مجموعه مدارس هوشمند مهرآیین ماموریت خود را تبدیل مدارس سنتی به مدارس نوین هزاره سوم قرار داده است که در این راستا و در جهت گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، اقدام به تاسیس مدارس خود نموده. این مجموعه به آن روز می اندیشد که در هر مدرسه  ایرانی، تفکر این موسسه و یا یکی از محصولاتش مورد استفاده و  بهره برداری قرار گیرد؛ تا دست کم گامی موثر در حوزه ی خدمت به آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با مراکز مدرن و پیشرفته دنیا و تلاش برای ارائه فعالیت های مناسب در جهت علاقه ی دانش آموزان، درنهایت منجر به کارآفرینی، اشتغال مناسب و تولید ثروت در جامعه می گردد.

 
 
 

 

 

 

اخبار و اطلاعیه ها

+

سه شنبه ، 7 مرداد 1399

زمان برگزاری آزمون استعدادهای درخشان پایه هفتم

باسلام و احترام، به اطلاع می رساند به استناد اطلاعیه سامانه ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان، زمان قطعی برگزاری آزمون سنجش و پذیرش پایه هفتم، پنج شنبه مورخه 1399/05/09  مدارس استعدادهای درخشان ساعت 9 صبح می باشد. لذا شایسته است دانش آموزان و اولیاء گرامی به اطلاعیه های سامانه مذکور به آدرس azmoon.medu.ir توجه فرمایند.

درضمن به همراه داشتن کارت قبلی به منظور صرفه جویی بلامانع است.

+

سه شنبه ، 7 مرداد 1399

اصلاحیه زمانبندي ثبت نام کتب درسی

باسلام و احترام
باستحضار اولیای محترم می رساند، اصلاحیه زمانبندي ثبت نام و توزیع کتب درسی به شرح زیر است:

+

سه شنبه ، 7 مرداد 1399

اطلاعیه بسیار مهم (شیوه نامه اجرایی سال تحصیلی 1400-1399)

به نام خدا

   « بزرگترین خطر هنگام به وجود آوردن تغییرات خود تغییرات نیستند بلکه عمل کردن با منطق دیروز است »

                                                                                                                  پیتر دراک

همراهان عزیز درود

درآستانه هزاره سوم سازمان ها به انعطاف پذیری بیشتری برای پاسخگویی به فشار و تهدیدات درون وبرون سازمان نیاز دارند و مدیران مجبور به بازنگری و بازاندیشی سبک ها، روش ها ورفتارهای مدیریت خویش هستند.

تغییر از الزاماتی است که سازمانها با آن مواجه هستند.محیط متلاطم وغیر قابل پیش بینی کنونی ناشی از شیوع ویروس کرونا ولزوم پیشگیریی های و حمایت های لازم از دانش آموزان وضرورت تعلیم و تربیت دانش آموزان در این شرایط از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

در چنین شرایط بدون بدون داشتن توانایی تغییر و سازگاری با چالش ها فرصت و تهدیدها که پیش داریم قادر نخواهیم بود به اهداف استراژیک خود دست یابیم.

لذا با عنایت به اهداف فوق و ترسیم نقشه راه در این دوران ،دستیابی به این مهم جز از طریق داشتن نیروی انسانی مناسب، با انگیزه و توانمند و همراهی شما اولیاوگرامی مقدور نبوده در این راستا برای اطلاع شما اولیاء ارجمند مواردی از کارهای در دست اقدام جهت تبیین چگونگی نحوه ی اجراء سال تحصیلی 1400-1399 ارایه میگردد.

 1.  پیروی و رعایت از دستور العمل های اجرایی شروع سال تحصیلی 1400-1399 وزارت آموزش و پرورش در راستای نحوه برگزاری کلاس های درس لازم الاجرا واجتناب ناپذیر است.
 2. مجهز و آماده سازی کلیه بخشهای مدرسه براساس پروتکل های بهداشتی وزارت بهداشت با توجه به شرایط کنونی شیوع کرونا در سطح کشور از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و به نحومطلوب در دستورکار خواهد بود.
 3. با توجه به شرایط موجود بهداشتی وخطر آلودگی و همچنین محدودیت زمانی بدلیل رعایت فاصله اجتماعی و تقسیم بندی گروهی دانش آموزان برای حضوردر روزهای زوج وفرد به شکل جداگانه، مدرسه مبادرت به حذف برخی خدمات از جمله تغذیه (صبحانه و نهار) و دروس فوق برنامه غیردرسی خواهد نمود.
 4.  بدیهی است، با توجه به عدم ارایه خدمات یاد شده در بند (3)،مدرسه اقدام به کاهش و حذف شهریه مربوط خواهد نمود.
 5.  به دلیل شرایط حاکم بهداشتی فرم لباس دانش آموزان همانند سال قبل تعیین میگردد و بنا به این تصمیم تهیه لباس فرم مشترک صرفا برای ورودی های جدید الزامی بوده و سایر دانش آموزان درصورت عدم نیاز وضرورت تعویض می توانند از فرم لباس سال تحصیلی قبل استفاده نمایند.
 6.  سرویس حمل و نقل دانش آموزان با توجه به شرایط شیوع بیماری براساس پروتکل های بهداشتی و سازکارهای فاصله اجتماعی برنامه ریزی میگردد لذا همراهی اولیا در این مهم مورد انتظار است.
 7.  با توجه به اعلام رسانه ها و مصاحبه های موجود در فضای رسانه، بازگشایی مدرسه در نیمه دوم شهریور (15 شهریور) وگروه بندی دانش آموز برای حضوردر روزهای زوج و فرد و آموزش با روش تلفیقی حضوری و غیرحضوری (مجازی) محتمل است.
 8. در راستای اجراء دروس مجازی و ارایه آن به شکل آنلاین و آفلاین به دانش آموزان در منازل تیم آموزشی مهرآیین علاوه بر استفاده از تجارب گذشته ، ارتقاء سطح فنی کادر مدرسه، توانمند سازی پرسنلی بهره مندی از تجهیزات روزآمد و تشکیل اتاق فکر و بهره مندی از مشاورین کشوری اقدام به تهیه فیلم های آموزشی در خور برند مهرآیین نموده است که در ایام شروع سال تحصیلی با کیفیت عالی ارایه می گردد.
 9.  با توجه به موارد اعلام شده دربندهای فوق این مدیریت آمادگی دریافت وتاثیرگذاری هرگونه پیشنهاد خوب وسازنده شما اولیاء محترم جهت پیشبرد و کیفیت بخشی آموزش سال تحصیلی آتی رادارد.

امید است بتوانم در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) ویاری خداوند متعال و همراهی شما اولیاء محترم سال تحصیلی را توام با موفقیت، سراافرازی و سلامتی برای یکایک امانت های شما عزیزان سپری نماییم.

 

+

یکشنبه ، 22 تیر 1399

نکات بسیار مهم شرکت در آزمون استعدادهای درخشان

                        ***توجه***                           

 


 •   داوطلبان گرامی حتما با پوشش مناسب در جلسه آزمون شركت نمایند.
 • داوطلبانی كه كارت ورود به جلسه آنها فاقد عكس بوده یا عكس فرد دیگری روی آن الصاق شده است و یا اینكه عكس آنها كیفیت مناسب جهت شناسایی و تطبیق چهره را نداردلازم است دو قطعه عكس 4*3 جدید و پشت نویسی شده با خود همراه داشته باشند(به همراه كارت شناسایی معتبر).
 • همه داوطلبان ملزم به همراه داشتن كارت ورود به جلسه آزمون می باشند.دانش آموزان كارت ورود به جلسه را در سمت چپ سینه الصاق نمایند.
 • دانش آموزان محترم چند دقیقه قبل از بسته شدن درب حوزه(حدود نیم ساعت قبل از شروع آزمون بسته خواهد شد) حتما در محل حوزه حضور داشته باشند.در غیر این صورت از ورود آنها جلوگیری می شود.
 • همراه داشتن هرگونه وسائل غیر مجاز مانند تلفن همراه(خاموش-روشن-ساده یا هوشمند) ، یادداشت، كتاب یا جزوه، كیف،ساك دستی،جامدادی و وسائل مشابه و هرگونه وسائل غیرمجاز دیگر  در جلسه امتحان تخلف امتحانی محسوب می گردد.
 • دانش آموزان دو عدد مداد سیاه، پاك كن و مداد تراش همراه داشته باشند.سوالات فقط با مداد مشكی و در پاسخنامه تكمیل گردد.از تازدن و خدشه وارد كردن  پاسخنامه  جدا خودداری گردد.
 • دانش آموزان پس از خروج از حوزه در محوطه حوزه تجمع ننمایند و توسط نگهبان به بیرون هدایت می شوند.
 • اولیای گرامی جهت ایجاد نظم و آرامش، حتی الامكان از حضور در محوطه حوزه خودداری نمایند. در صورت حضور در محوطه نظم و سكوت را رعایت و در محل تردد دانش آموزان قرار نگیرند.
 • پیشنهاد می گردد دانش آموزانی كه با محل حوزه آشنایی ندارند از روزهای قبل محل حوزه را شناسایی تا در روز امتحان دچار مشكل نشوند.
 •  دانش آموزان گرامی و اولیای محترم  ترافیك جاده ای  و فاصله تا حوزه را در نظر گرفته و سعی شود زودتر حركت نموده تا قبل از بسته شدن درب حوزه در محل آزمون حاضر شوند.
 • دانش آموزان به توجه به راهنمای نصب شده و شماره داوطلبی ، كلاس یا راهرو محل استقرار خود را پیدا كرده و با توجه به برچسب صندلی فقط روی صندلی خود بنشینند.قبل از پاسخگویی به سوالات شماره صندلی، و مندرجات پاسخنامه را كنترل نمایند كه متعلق به خود دانش آموز باشد.
 • دانش آموزان و عوامل حوزه ملزم به رعایت كامل پروتكل های بهداشتی می باشند.لذا ضرورت دارد همه دانش آموزان با ماسك و دستكش در محل آزمون حضور یابند و وسائل ضدعفونی كننده شخصی همراه داشته باشند.قبل از ورود به سالن ، فاصله با دانش آموزان دیگر را رعایت و از تجمع خودداری نمایند.بطری آب شخصی نیز همراه داشته باشند .اعلام برگزاری آزمون استعدادهای درخشان سال 1399
+

شنبه ، 21 تیر 1399

اطلاعیه بسیار مهم در مورد ثبت نام کتاب پایه اول

با سلام و احترام خدمت اولیاء محترم پایه اول

در راستای سفارش و توزیع اینترنتی کتاب های درسی، توسعه دولت الکترونیک و به منظور تسهیل دسترسی دانش آموزان به کتاب های درسی، نظارت نظام مند بر فرآیند توزیع مواد آموزشی ثبت سفارش و توزیع کتاب های درسی سال تحصیلی 1400-1399 دوره های تحصیلی آموزش ابتدایی از طریق سامانه www.irtextbook.ir یا   www.irtextbook.com انجام می گردد.

مقتضی است اولیاء محترم در اسرع وقت جهت ثبت نام کتاب درسی به سایت مربوطه مراجعه نمایند.

جهت مشاهده تقویم زمانی ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان اینجا کلیک نمایید.

شایان ذکر است مهلت ثبت نام کتاب های درسی  پایه اول از تاریخ 1399/04/08الی 1399/06/09می باشد.

+

شنبه ، 21 تیر 1399

کلاس های تابستانی غیرحضوری پایه های اول تا چهارم

خبر آمد خبری در راه است

 


بنا به ضرورت برنامه ریزی مناسب جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان 99این دبستان در نظر دارد به زودی کلاس های تابستانی مجازی جهت مرور دروس (پایه های اول، دوم، سوم، چهارم )سال تحصیلی 99-1398 با حضور  آموزگارن پایه برگزار نماید.ضمنا منتظر سوپرایز های شگفت انگیز ما در کلاس های تابستانی خود باشیدheart

زمان شروع و اوقات هفتگی متعاقباً اعلام می گردد.

(ضمناً بهره مندی از کلاس های فوق رایگان می باشد.)
 

 


گالری
تصاویر بیشتر


 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما