دبستان هوشمند دخترانه مهرآیین


دبستان هوشمند دخترانه مهرآیین

مجموعه مدارس مهرآیین یکی از معتبرترین و موفق ترین مجموعه مدارس هوشمند در حوزه آموزش و پرورش در ایران می باشد که به پشتوانه ی بیش از 20 سال تجربه ی موفق  آموزشی  و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی ایران اقدام به تاسیس مدارس خود نمود، و در بهار سال 1390 اولین دبستان هوشمند و تمام الکترونیکی در استان گیلان منطبق با استاندارد مدارس بین المللی را افتتاح نمود. مجموعه مدارس هوشمند مهرآیین ماموریت خود را تبدیل مدارس سنتی به مدارس نوین هزاره سوم قرار داده است که در این راستا و در جهت گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، اقدام به تاسیس مدارس خود نموده. این مجموعه به آن روز می اندیشد که در هر مدرسه  ایرانی، تفکر این موسسه و یا یکی از محصولاتش مورد استفاده و  بهره برداری قرار گیرد؛ تا دست کم گامی موثر در حوزه ی خدمت به آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با مراکز مدرن و پیشرفته دنیا و تلاش برای ارائه فعالیت های مناسب در جهت علاقه ی دانش آموزان، درنهایت منجر به کارآفرینی، اشتغال مناسب و تولید ثروت در جامعه می گردد.

 
 
 

 

 

 

اخبار و اطلاعیه ها

+

یکشنبه ، 22 تیر 1399

نکات بسیار مهم شرکت در آزمون استعدادهای درخشان

                        ***توجه***                           

 


 •   داوطلبان گرامی حتما با پوشش مناسب در جلسه آزمون شركت نمایند.
 • داوطلبانی كه كارت ورود به جلسه آنها فاقد عكس بوده یا عكس فرد دیگری روی آن الصاق شده است و یا اینكه عكس آنها كیفیت مناسب جهت شناسایی و تطبیق چهره را نداردلازم است دو قطعه عكس 4*3 جدید و پشت نویسی شده با خود همراه داشته باشند(به همراه كارت شناسایی معتبر).
 • همه داوطلبان ملزم به همراه داشتن كارت ورود به جلسه آزمون می باشند.دانش آموزان كارت ورود به جلسه را در سمت چپ سینه الصاق نمایند.
 • دانش آموزان محترم چند دقیقه قبل از بسته شدن درب حوزه(حدود نیم ساعت قبل از شروع آزمون بسته خواهد شد) حتما در محل حوزه حضور داشته باشند.در غیر این صورت از ورود آنها جلوگیری می شود.
 • همراه داشتن هرگونه وسائل غیر مجاز مانند تلفن همراه(خاموش-روشن-ساده یا هوشمند) ، یادداشت، كتاب یا جزوه، كیف،ساك دستی،جامدادی و وسائل مشابه و هرگونه وسائل غیرمجاز دیگر  در جلسه امتحان تخلف امتحانی محسوب می گردد.
 • دانش آموزان دو عدد مداد سیاه، پاك كن و مداد تراش همراه داشته باشند.سوالات فقط با مداد مشكی و در پاسخنامه تكمیل گردد.از تازدن و خدشه وارد كردن  پاسخنامه  جدا خودداری گردد.
 • دانش آموزان پس از خروج از حوزه در محوطه حوزه تجمع ننمایند و توسط نگهبان به بیرون هدایت می شوند.
 • اولیای گرامی جهت ایجاد نظم و آرامش، حتی الامكان از حضور در محوطه حوزه خودداری نمایند. در صورت حضور در محوطه نظم و سكوت را رعایت و در محل تردد دانش آموزان قرار نگیرند.
 • پیشنهاد می گردد دانش آموزانی كه با محل حوزه آشنایی ندارند از روزهای قبل محل حوزه را شناسایی تا در روز امتحان دچار مشكل نشوند.
 •  دانش آموزان گرامی و اولیای محترم  ترافیك جاده ای  و فاصله تا حوزه را در نظر گرفته و سعی شود زودتر حركت نموده تا قبل از بسته شدن درب حوزه در محل آزمون حاضر شوند.
 • دانش آموزان به توجه به راهنمای نصب شده و شماره داوطلبی ، كلاس یا راهرو محل استقرار خود را پیدا كرده و با توجه به برچسب صندلی فقط روی صندلی خود بنشینند.قبل از پاسخگویی به سوالات شماره صندلی، و مندرجات پاسخنامه را كنترل نمایند كه متعلق به خود دانش آموز باشد.
 • دانش آموزان و عوامل حوزه ملزم به رعایت كامل پروتكل های بهداشتی می باشند.لذا ضرورت دارد همه دانش آموزان با ماسك و دستكش در محل آزمون حضور یابند و وسائل ضدعفونی كننده شخصی همراه داشته باشند.قبل از ورود به سالن ، فاصله با دانش آموزان دیگر را رعایت و از تجمع خودداری نمایند.بطری آب شخصی نیز همراه داشته باشند .اعلام برگزاری آزمون استعدادهای درخشان سال 1399
+

شنبه ، 21 تیر 1399

اطلاعیه بسیار مهم در مورد ثبت نام کتاب پایه اول

با سلام و احترام خدمت اولیاء محترم پایه اول

در راستای سفارش و توزیع اینترنتی کتاب های درسی، توسعه دولت الکترونیک و به منظور تسهیل دسترسی دانش آموزان به کتاب های درسی، نظارت نظام مند بر فرآیند توزیع مواد آموزشی ثبت سفارش و توزیع کتاب های درسی سال تحصیلی 1400-1399 دوره های تحصیلی آموزش ابتدایی از طریق سامانه www.irtextbook.ir یا   www.irtextbook.com انجام می گردد.

مقتضی است اولیاء محترم در اسرع وقت جهت ثبت نام کتاب درسی به سایت مربوطه مراجعه نمایند.

جهت مشاهده تقویم زمانی ثبت سفارش کتاب های درسی دانش آموزان اینجا کلیک نمایید.

شایان ذکر است مهلت ثبت نام کتاب های درسی  پایه اول از تاریخ 1399/04/08الی 1399/06/09می باشد.

+

شنبه ، 21 تیر 1399

کلاس های تابستانی غیرحضوری پایه های اول تا چهارم

خبر آمد خبری در راه است

 


بنا به ضرورت برنامه ریزی مناسب جهت غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان 99این دبستان در نظر دارد به زودی کلاس های تابستانی مجازی جهت مرور دروس (پایه های اول، دوم، سوم، چهارم )سال تحصیلی 99-1398 با حضور  آموزگارن پایه برگزار نماید.ضمنا منتظر سوپرایز های شگفت انگیز ما در کلاس های تابستانی خود باشیدheart

زمان شروع و اوقات هفتگی متعاقباً اعلام می گردد.

(ضمناً بهره مندی از کلاس های فوق رایگان می باشد.)

+

چهارشنبه ، 18 تیر 1399

کلاس های تابستانی غیرحضوری پایه ششم

پایه ششمی ها

 


به منظور غنی سازی اوقات فراغت و تاکید ستاد ملی پیشگیری به پویش ((در خانه بمانیم))،این دبستان در نظر دارد جهت استمرار امر آموزش و استفاده بهینه از زمان شما دانش آموزان عزیز به زودی کلاس های تابستانیمجازی با محوریت ((فعالیت های آموزشی )) را  با اجرای آموزگاران  پایه ششم  و اساتید هوش برگزار نماید.

زمان شروع و اوقات هفتگی متعاقباً اعلام می گردد.

+

چهارشنبه ، 18 تیر 1399

کلاس های تابستانی غیرحضوری پایه های پیش دبستان و اول

 

پیش دبستانی و کلاس اولی ها


کودکان 5 و 6 ساله برای ورود به کلاس باید بعضی از مهارت‌ها را آموزش دیده باشند تا این مهارت‌ها، پایه‌ای باشد برای اینکه مطالب درسی را بهتر یاد بگیرند . بدیهی است که فقدان هر یک از این مهارت‌ها، خللی در امر یادگیری به وجود می‌آورد. در این راستا دبستان مهرآیین در نظر دارد جهت ایجاد آمادگی های لازم جهت ورود پایه  پیش دبستان و  اول به مقطع ابتدایی، کلاس های مجازی با  محوریت((مهارت پروری))با حضور معلمان متخصص برگزار نماید.

«زمان شروع و اوقات هفتگی متعاقباً اغلام می گردد.»

+

سه شنبه ، 27 خرداد 1399

اطلاعیه زمان تحویل کارنامه پایه اول تا ششم

اطلاعیه زمان تحویل کارنامه پایه اول تا ششم

 

 
 

 


گالری
تصاویر بیشتر


 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما