دبستان هوشمند دخترانه مهرآیین


دبستان هوشمند دخترانه مهرآیین

مجموعه مدارس مهرآیین یکی از معتبرترین و موفق ترین مجموعه مدارس هوشمند در حوزه آموزش و پرورش در ایران می باشد که به پشتوانه ی بیش از 20 سال تجربه ی موفق  آموزشی  و با هدف بهبود و ارتقای کیفیت نظام آموزشی ایران اقدام به تاسیس مدارس خود نمود، و در بهار سال 1390 اولین دبستان هوشمند و تمام الکترونیکی در استان گیلان منطبق با استاندارد مدارس بین المللی را افتتاح نمود. مجموعه مدارس هوشمند مهرآیین ماموریت خود را تبدیل مدارس سنتی به مدارس نوین هزاره سوم قرار داده است که در این راستا و در جهت گسترش و ارتقای فرهنگ آموزش، اقدام به تاسیس مدارس خود نموده. این مجموعه به آن روز می اندیشد که در هر مدرسه  ایرانی، تفکر این موسسه و یا یکی از محصولاتش مورد استفاده و  بهره برداری قرار گیرد؛ تا دست کم گامی موثر در حوزه ی خدمت به آموزش و پرورش ایران اسلامی بردارد. مدیریت دانش محور، ارتباط مستقیم با مراکز مدرن و پیشرفته دنیا و تلاش برای ارائه فعالیت های مناسب در جهت علاقه ی دانش آموزان، درنهایت منجر به کارآفرینی، اشتغال مناسب و تولید ثروت در جامعه می گردد.

 
 
 

 

 

 

اخبار و اطلاعیه ها

+

شنبه ، 2 شهریور 1398

اطلاعیه مهم مربوط به پایه ششم

قابل توجه اولیای پایه ششم

جهت کلاسبندی دانش آموزان،تعیین سطح پایه ششم  از درس ریاضی روز سه شنبه مورخ 5 شهریور راس ساعت 8/30صبح در دبستان برگزار می گردد.

حضور تمامی دانش آموزان با لباس کامل فرم مورد انتظار است.

با تشکر و احترام

+

سه شنبه ، 22 مرداد 1398

اطلاعیه مهم تحویل فیلم جشن پایان سال تحصیلی97-96و98-97

به اطلاع اولیای عزیزی که در جشن پایان سال تحصیلی 97- 96و 98-97شرکت داشته اند می رسانیم

+

سه شنبه ، 22 مرداد 1398

اطلاعیه مهم در مورد اندازه گیری لباس فرم دانش آموزان پایه های پیش دبستان تا ششم، سال تحصیلی 99-1398

 

قابل توجه اولیای محترم پایه های پیش دبستان تا ششم،لطفا جدول زمان بندی لباس فرم دانش آموزان را در ادامه مطلب مشاهده فرمایید.

 

نکات قابل توجه:

*به منظور جلوگیری از ازدحام در ایام فوق،از اولیای محترم درخواست می گردد، حتما در روز و ساعات قید شده جهت برنامه ریزی  لباس اقدام نمایند.

*اولیای ارجمند لطفا آمادگی لازم جهت پرداخت قسط دوم شهریه راداشته باشند.

*اولیای گرامی حضور دانش آموز الزامی نمی باشد.

+

شنبه ، 19 مرداد 1398

اطلاعیه بسیار مهم در مورد ثبت کتب درسی پایه اول برای سال تحصیلی 99-1398

با سلام و احترام خدمت اولیاء محترم پایه اول،

در راستای سفارش و توزیع اینترنتی کتاب های درسی، توسعه دولت الکترونیک و به منظور تسهیل دسترسی دانش آموزان به کتاب های درسی، نظارت نظام مند بر فرآیند توزیع مواد آموزشی ثبت سفارش و توزیع کتاب های درسی سال تحصیلی 99-1398 دوره های تحصیلی آموزش ابتدایی از طریق سامانه www.irtextbook.ir یا   www.irtextbook.com انجام می گردد.

مقتضی است اولیاء محترم در اسرع وقت جهت ثبت نام کتاب درسی به سایت مربوطه مراجعه نمایند.

شایان ذکر است مهلت ثبت نام کتاب های درسی ویژه پایه اول از تاریخ 1398/05/15الی 1398/06/05 می باشد.

 

+

چهارشنبه ، 16 مرداد 1398

پیام تبریک اعضای محترم انجمن اولیا و مربیان

 

دختران پر تلاش مهر آیینی

توفیق ورود به دروازه های دنیای علم و دانش یکی از موهبت هایی است از سوی خداوند علیم که بی شک آدمی در سایه تلاش و جهد در کسب دانش از این موهبت بهره خواهد جست.


امروز با قبولی در آزمون استعدادهای درخشان  و طی مدارج علمی در آتی مژده کیمیا شدن را به مس وجودت داده ای؛ ما نیز به نوبه خود کسب این موفقیت را به شما رهجویان مسیر علم وتعلم تبریک عرض می نمائیم.

انجمن اولیا و مربیان دبستان مهر آیین

+

چهارشنبه ، 16 مرداد 1398

اولین جلسه شورای معلمان در سال تحصیلی 99-1398

روز دوشنبه مورخ 1398/05/14 ، اولین گردهمایی شورای معلمان و معارفه مجموعه مدارس مهرآیین در سالن اجتماعات دبستان غیردولتی پسرانه مهرآیین برگزار گردید.

 

برای مشاهده عکس های مربوطه به بخش گالری تصاویر مراجعه فرمایید.
 

 


گالری
تصاویر بیشتر


 

 

 

 

 

 

 

تماس با ما